Bluehost.comRynek informatyczny rozwija się z każdym dniem – codziennie powstają nowe strony internetowe, które po czasie zdobywają popularność wśród użytkowników Internetu. Kluczem do sukcesu jest nie tylko pomysł na stronę, jej wykonanie i odpowiednia funkcjonalność, ale przede wszystkim dobry hosting, który zapewnia dostępność do witryny w każdym czasie. Jednym z hostingów cieszących się popularnością wśród właścicieli stron internetowych jest Bluehost.com. Co oferuje ten hosting i dlaczego warto rozważyć jego wykorzystanie?

Serwery współdzielone

Na początek w zupełności wystarcza miejsce na serwerze współdzielonym – w bluehost najtańszy pakiet dostaniemy już za niespełna pięć dolarów miesięcznie (w przybliżeniu 15PLN). Za tą kwotę otrzymujemy nielimitowaną ilość miejsca na serwerze, nielimitowaną ilość podpiętych domen, czy stworzonych adresów. Warto zauważyć, że większość podstawowych hostingów współdzielonych nakłada na użytkowników liczne ograniczenia – tutaj tego nie ma! Jeżeli dodamy do tego wsparcie techniczne 24h na dobę to otrzymamy niezawodny i tani hosting. Dla bardziej wymagających dostępny jest również pakiet za 19,95$, który pozwala na jeszcze więcej!

Dla blogów?

Bluehost to także dedykowana platforma dla skryptu WordPress – za 12,49$ dostaniemy miejsce na serwerze wraz z zainstalowanym skryptem pozwalającym na stworzenie bloga, którego odwiedzać może nawet 100 milionów użytkowników miesięcznie. Wraz z rozwojem naszego serwisu i zdobywaniem przez niego popularności nic nie stoi na przeszkodzie, aby w łatwy i prosty sposób zmienić nasz plan hostingowy w bluehost na większy – nawet do nielimitowanych odsłon i 240GB przestrzeni dyskowej. To wszystko powinno pozwolić na stworzenie bloga, który nigdy nie zawiedzie!

Bluehost – czy warto?

Bluehost to również serwery dedykowane oraz vps – szeroka oferta hostingowa powinna znaleźć swoje odzwierciedlenie w możliwości dopasowania dostępnych planów hostingowych do naszych aktualnych potrzeb i oczekiwań. Jeżeli mamy jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego planu, obsługa hostingu powinna nam udzielić wyczerpujących informacji.
Bluehost z czystym sumieniem można polecić nie tylko zawodowcom i profesjonalistom, ale również wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z własną stroną internetową!