Skrypt gier flash online – MyArcadePlugin

myarcadeplugin-wtyczka-wordpress

Jeśli chcesz założyć stronę z darmowymi grami online to skrypt do gier przeglądarkowych MyArcadePlugin jest świetnym rozwiązaniem. Jest to wtyczka do bardzo popularnego skryptu WordPress, instalacja wszystkiego zajmuje kilkanaście minut.

Ten skrypt jest potężny, chyba najlepszy z możliwych na rynku. Pozwala na automatyczny import gier od takich dostawców jak: 2PG, Kongregate, MyArcadeFeed, Big Fish Games i jeszcze paru innych, co razem daje ponad 70 000 gier flashowych. Do tego import z IBPArcade, phpBB, Mochi, Unity 3D i innych. Gry można wgrywać przez FTP lub wyświetlać przez dostawców, a nawet iframe czy embed.

Do tych wszystkich gier dochodzi mnóstwo społecznościowych opcji, zapisywanie wyników w grach, tworzenie list najlepszych graczy, zbieranie punktów i wiele, wiele innych.

Opisy do gier mogą być automatycznie tłumaczone za pomocą Microsoft Translatora lub Google Translate. Do gier można automatem dodawać miniaturki obrazków, a także ręcznie.

Twórcy wtyczki oferują kilka darmowych szablonów na stronę z grami, kilkadziesiąt innych można kupić, ale w praktyce można użyć dowolnego szablonu do WordPressa – a tych jest dziesiątki tysięcy do wyboru.

Za wtyczkę płaci się raz i otrzymuje się dożywotnie aktualizacje (które są całkiem częste, a wtyczka jest rozwijana od 2011 roku), a także darmowe wsparcie techniczne na forum, e-mailem i live.

MyArcadePlugin można zakupić w 4 wersjach:

  • Ultimate – 79€
  • Carefree – 109€
  • Hosting – 299€

Wersja Ultimate oferuje wszystko czego trzeba do prowadzenia strony z grami online, w tym 11 unikalnych szablonów strony i nielimitowaną liczbę instalacji, droższe wersje oferują darmową instalację i konfigurację. Starter to trochę uszczuplona wersja wtyczki, nie ma w niej kilku funkcji, a jest ona dostępna tylko w serwisie ze skryptami CodeCanyon.

Wtyczkę MyArcadePlugin można kupić na stronie autora: tutaj. Jest tam sporo szczegółowych informacji o działaniu i funkcjach tego skryptu, a także przegląd darmowych i płatnych szablonów dostosowanych specjalnie pod stronę z grami.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *